ŞEREF TURU | BİLET KURALLARI
688
page-template-default,page,page-id-688,qode-social-login-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

BEŞİKTAŞ JK ŞEREF TURU BİLET KURALLARI
Ziyaretçiler Beşiktaş JK Şeref Turu gişesinde bilet satın alma işlemi gerçekleştirdiklerinde tüm bilet kurallarını istisnasız kabul etmiş sayılırlar.

 

 • GENEL KURALLAR
 1. Beşiktaş JK Şeref Turu biletleri, yalnızca Beşiktaş JK Şeref Turu için belirlenmiş olan rotada geçerlidir.
 2. Ziyaretçiler, biletin geçerli olduğu gün ve seans saatinde, tur süresi boyunca bileti, yanlarında bulundurmak zorundadır.
 3. Beşiktaş JK Şeref Turu biletleri giriş, çıkış ve rota üzerindeki bazı alanlarda kullanılacaktır.
 4. Tur boyunca görevliler, gerektiğinde bilet ibrazı isteğinde bulunabilir. Biletinizi ziyaret sonuna kadar yanınızdan ayırmayınız. Sahte bilet veya hileli kullanım ile ilgili kanuni işlem yapılacaktır.
 5. Beşiktaş JK Şeref Turu bileti ile yalnızca bilette yazılı olan gün ve saatteki seansa katılım gösterebilirsiniz. Tur dahilindeki tüm ziyaretler bilet ücretine dahildir ancak isteğe bağlı alınacak fotoğraf servisi ve özel gün hizmetleri bilet fiyatına dahil olmayıp, ayrı ücrete tabidir.
 6. Beşiktaş JK Şeref Turu kayıp biletlerden sorumlu değildir.
 7. Satılan bir bilet başkasına devredilemez ve tekrar satılamaz.
 8. 0-6 yaş aralığındaki çocuklar ücretli bilete tabi değildir. Çocukların yaşlarının teyidi için Beşiktaş JK Şeref Turu gişe personeli kimlik sorabilir, beraberindeki yetişkinler çocuğun kimliğini ibraz etmek zorundadır. Bu yaş grubu çocuklar sadece yanlarında ebeveyn refakati ile ziyareti gerçekleştirebilirler. Refakatçiler ücrete tabidir.
 9. Sarı Basın Kartı, FIFA ve TFF kartı, ICOM, MMKD kartları ile engelliler, gaziler, şehit ve gazi yakınları ücretsiz bilete tabidir. Ziyaretçiler mensubu oldukları ücretsiz kategori için düzenlenmiş resmi kart ve kimlik kartını Beşiktaş JK Şeref Turu gişe personeline ibraz etmeleri halinde ücretsiz biletlerini alabilirler. Ücretsiz gruba mensup bir ziyaretçi ile gelen ziyaretçiler ve refakatçiler ücrete tabidir.
 10. Beşiktaş JK Şeref Turu, maç, antrenman ve etkinlik takvimi nedeniyle önceden bildirim yapmaksızın rotada değişiklikler yapabilir, bazı alanları rotadan çıkarabilir.

 

 • BİLET DEĞİŞİKLİK KURALLARI
 1. Sadece bilet tarihi ve saatine 24 saatten fazla süre kalmış biletler için, istenilen tarih ve seansta uygunluk varsa değişim işlemi yapılabilir.
 2. Bilet tarihi ve seans tarihine 24 saatten az süre kalmış biletler için değişiklik talebi yerine getirilemez.
 3. Bilet değişikliğinin yapılabilmesi için, bilet ve yazar kasa fişinin eksiksiz şekilde fiziki olarak ibraz edilmesi gereklidir. İlgili belgelerin ibraz edilmediği ve/veya eksik ibraz edildiği durumlarda seans tarih ve saatine 24 saat kalmış olsa dahi değişim işlemi yapılmaz.
 4. Online sistemden alınmış biletlerin değişimleri başka kurallara tabi olabilir. Bu kurallar için biletin satın alındığı online satış platformu kuralları geçerlidir. Ancak online satış kanalından alınan biletler, Beşiktaş JK Şeref Turu gişesinden fiziki bilet haline getirildikten sonra gişe bileti hükmündedir ve gişeden alınan biletler hakkındaki kurallara tabi olur.
 5. Yüksek bedelli bir bilet düşük bedelli bir biletle değiştirildiğinde, ücret farkı iadesi yapılmaz. Eğer bilet değişikliği daha yüksek ücretli bir bilete yapılıyorsa, fark talep edilir.
 6. Seans tarihi ve saati geçmiş biletler kullanılmamış olsa dahi, geçersiz sayılır. Bu biletler için herhangi bir işlem söz konusu değildir.
 7. Gişeden satın alınan biletlerde, ilgili kurallar kapsamında sadece tarih ve seans değişikliği yapılabilir, bilet iptali ve ücret iadesi yapılmaz.
 8. Beşiktaş JK Şeref Turu tarafından iptal edilen etkinlikler haricinde ücret iadesi gerçekleştirilemeyecektir.