ŞEREF TURU | BİLET KURALLARI
688
page-template-default,page,page-id-688,qode-social-login-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

BEŞİKTAŞ JK ŞEREF TURU BİLET KURALLARI
Ziyaretçiler Beşiktaş JK Şeref Turu gişesinde bilet satın alma işlemi gerçekleştirdiklerinde tüm bilet kurallarını istisnasız kabul etmiş sayılırlar.

 

 • GENEL KURALLAR
 1. Beşiktaş JK Şeref Turu biletleri sadece Vodafone Park içinde bulunan Beşiktaş JK Şeref Turu Gişesinde satılmaktadır.
 2. Beşiktaş JK Şeref Turu biletleri, yalnızca Beşiktaş JK Şeref Turu için belirli olan rotada geçerlidir.
 3. Ziyaretçiler, biletin geçerli olduğu gün ve seans saatinde, tur süresi boyunca bileti, yanlarında bulundurmak zorundadır.
 4. Beşiktaş JK Şeref Turu biletleri giriş, çıkış ve rota üzerindeki bazı alanlarda kullanılacaktır.
 5. Biletler Beşiktaş JK Şeref Turu gişesinden alınmış ve orijinal olmalıdır; üzerinde tahribat oluşmuş biletler geçeriz sayılmaktadır.
 6. Tur boyunca Görevliler, gerektiğinde, bilet ibrazı, kimlik ve eşleşen imza isteğinde bulunabilir. Biletinizi veya faturanızı, ziyaret sonuna kadar yanınızdan ayırmayınız. Sahte bilet veya hileli kullanım ile ilgili kanuni işlem yapılacaktır.
 7. Beşiktaş JK Şeref Turu bileti ile yalnızca bilette yazılı olan gün ve saatteki seansa katılım gösterebilirsiniz. Tur dahilindeki tüm ziyaretler bilet ücretine dahildir ancak isteğe bağlı alınacak fotoğraf servisi, bilet fiyatına dahil olmayıp, ayrı ücrete tabidir.
 8. Beşiktaş JK Şeref Turu kayıp biletlerden sorumlu değildir.
 9. Satılan bir bilet başkasına devredilemez ve tekrar satılamaz.
 10. Aile, öğrenci grubu ve diğer gruplarda da en az 1 kişi 18 yaşından büyük olmalıdır.
 11. 6 Yaş altı çocuklar ücretsizdir. Çocukların yaşlarının teyidi için Beşiktaş JK Şeref Turu gişe personeli kimlik sorabilir, beraberindeki yetişkinler çocuğun kimliğini ibraz etmek zorundadır. Bu yaş grubu çocuklar sadece yanlarında ebeveyn refakati ile ziyareti gerçekleştirebilirler. Refakatçiler ücrete tabiidir.
 12. Sarı Basın Kartı, FIFA ve TFF kartı, ICOM, MMKD kartları ile engelliler, gaziler, şehit ve gazi yakınları ücretsizdir. Ziyaretçiler mensubu oldukları ücretsiz kategori için düzenlenmiş resmi kart ve kimlik kartını Beşiktaş JK Şeref Turu gişe personeline ibraz etmeleri ve bu belgelerin eşleşmesi durumunda ücretsiz biletlerini alabilirler. Beşiktaş JK Şeref Turu gişe personeli ek bilgi ve belge sorma hakkına sahiptir. Ücretsiz gruba mensup bir ziyaretçi ile gelen ziyaretçiler ve refakatçiler ücrete tabidir.
 13. Beşiktaş JK futbol takımı maç, antrenman ve etkinlik takvimi nedeniyle önceden bildirim yapılmadan rotada değişiklikler yapılabilir, bazı alanlar rotadan çıkarılabilir.

 

 • BİLET DEĞİŞİKLİK KURALLARI
 1. Sadece bilet tarihi ve saatine 24 saatten fazla süre kalmış biletler için, değişim istenilen tarih ve seansta uygunluk varsa değişim işlemi yapılabilir.
 2. Bilet tarihi ve seans tarihinden 24 saat az süre kalmış biletler için değişiklik işlemi yapılmamaktadır.
 3. Bilet değişikliğinin yapılabilmesi için, bilet kesildiğinde teslim edilen bilgi bileti, maliye fişi, kredi kartı ile ödendiyse ödeme slipi tam ve eksiksiz şekilde fiziki olarak ibraz edilmesi gereklidir. İlgili belgelerin ibraz edilmediği ve/veya eksik ibraz edildiği durumlarda seans tarih ve saatine 24 saat kalmış olsa dahi değişim işlemi yapılmaz.
 4. Yüksek bedelli bir bilet düşük bedelli bir biletle değiştirildiğinde, ücret farkı iadesi yapılmaz. Eğer bilet değişikliği daha yüksek ücretli bir bilete yapılıyorsa, fark talep edilir.
 5. Seans tarihi ve saati geçmiş biletler kullanılmamış olsa dahi, geçersiz sayılır. Bu biletler için herhangi bir işlem söz konusu değildir.
 6. Alınmış biletlerin iadesi mümkün değildir.